Instrukcje

 

Twoja strona na socialnetworkristoranristoran kosztuje tylko 232 euro / rok (w tym podatki) i będzie miała takie same strukturalne ustawienie dla wszystkich innych opublikowanych stron.

Subskrybuj jest prosty!
Wystarczy kliknąć sekcję REJESTRACJA znajdującą się w menu strony, wypełnić kilka danych, o które prosimy i zapłacić kartą kredytową za pośrednictwem PayPal, obecnie najbezpieczniejszą metodą płatności online. Musisz wysłać swoje multimedia (filmy i zdjęcia), aby utworzyć swoją publiczną stronę w ciągu kilku dni. Gdy staniesz się częścią socialnetworkristoranristoran, łatwiej będzie znaleźć się w Internecie, a wszyscy będą mogli oglądać menu, zamówić pizzę, narybku lub pierwszego połączenia lub zarezerwować lunch lub kolację.

5 przydatnych wskazówek od zespołu Socialnetworkristoranristoran:

1. Aby ułatwić przesyłanie treści biznesowych, które będą publikowane na osobistej stronie socialnetworkristoranristoran.com, wyślij nam zdjęcia i filmy, które są dobrej jakości i charakterystyczne dla Twojej firmy. Czy masz jakiś oryginalny przepis? Czy twoja restauracja ma specjalny wystrój? Czy są jakieś szczegóły związane z Twoją firmą, z której jesteś dumny i chcesz z dumą pokazać wszystkim?

2. Pomimo swojej oryginalności, socialnetworkristoranristoran musi przestrzegać zasad równości dla wszystkich i pozostać w ustalonym wcześniej ustawieniu strukturalnym strony. Potrzebujemy zdjęć: aperitify, menu, przystawki, pierwsze i drugie dania, wina i likiery, sery, desery i zdjęcia z Twojego pokoju, wnętrze z meblami, kuchnia, gość przy stolikach i personel .

3. Wyślij nas wszystkich do socialnetworkristoranristoran@gmail.com, nie zapominając o adresie (położenie geograficzne), kontakty (numer telefonu, e-mail), stronie internetowej i społecznej (facebook, instagram).

4. Będziemy rozwijać spersonalizowaną stronę, dodając więcej filmów z YouTube, aby wzbudzić zainteresowanie i wiedzę, nawet oprócz gastronomii i dobrego gotowania. Czy masz jakieś ulubione filmy z YouTube, które chciałbyś zamieścić na swojej stronie społecznościowej lub internetowej? Nie wahaj się napisać swoich preferencji na socialnetworkristoranristoran@gmail.com.

5. Nie przegap szansy na dołączenie do naszej społeczności! Socialnetworkristoranristoran jest bardzo zadowolony z możliwości dzielenia się członkami, członkami i gośćmi, aby stworzyć przestrzeń wspaniałej zabawy i szacunku dla każdego. Naszą misją jest tworzenie sieci społecznościowej (sieci społecznościowej) i zachęcanie do spontanicznego narodzin grup zarówno tematycznych, jak i indywidualnych restauracji lub dowolnych preferencji.
Obecność na socialnetworkristoranristoran to szansa, której nie możesz przegapić dla swojej firmy, to nowy świat, który chcemy stworzyć razem z Tobą.

Commenti chiusi